Příběhy a deníčky >>
Dickovo první neplánované rande
29.8.2005


Byli jsme se s Dickem projít do parku a sedli jsme si do trávy. Dávala jsem mu zrovna kukuřici, ale on si jí nevšímal a díval se někam za mě. Najednou mi vzal z ruky to zrnko kukuřice a rozběhl se do trávy. Strašně jsem se lekla a otočila jsem se, kam to běží. Pár metrů od nás seděl Jirka s Charlie (Dickova nová kamarádka - no, už asi snoubenka), s kterými jsme se poznali ve vlaku. Dick doběhl až k Charlie, a začali se po sobě válet a vyváděli hlouposti. Až je to omrzelo, vytáhli ze mě kukuřici, lehli si vedle sebe a začali jí chroupat. Vždycky vzal Dick jedno zrnko a dal ho Charlie a naopak - Charlie vzala zrnko a dala ho Dickovi atd. Tak to pokračovalo, dokud nespořádali celou kukuřici a potom usnuli.

Po delší době jsme já i Jirka už chtěli jít domů, ale Dick ani Charlie už nebyli na tom místě, kde jsme je viděli naposledy. Nedalo nám to moc úsilí a našli jsme je. Vyváděli kousek od nás v malé kaluži. Dělali něco, jako kdyby po sobe stříkali vodu, bylo to ale strašně legrační.

Když se po chvilce konečně vyřádili, šli jsme domu, ale Charlie s Dickem nechtěli, a tak jsme se dohodli, že se za dva dny zase potkáme. Ja si ale stejně myslím, že se potkáme dřív, protože ve vlaku jsme se taky dohodli na termínu setkaní a potkali jsme se dřív. Každopádně Dick prožil své první (neplánované) rande.

Od chovatelky Grizlinky© 2005-2019 Potkanky.wz.cz. Všechna práva vyhrazena. | Webdesign Modrý kocouř.cz | Pískněte nám