Potkaní klub


O klubu


Přidejte se do našeho potkaního klubu! Každý potkaňář dostane po zaregistrování svou „klubovou kartu“, která bude vystavená na těchto stránkách a která opravňuje jejího majitele ke sbírání potkano-bodů, které je možné získat za fotku, článek, radu a cokoliv jiného, co lze umístit na tyto stránky. Za určitý počet (viz níže) těchto potkano-bodíků dostanete na konci každého měsíce malou cenu!


Pravidla
Body získáte následujícím způsobem:

Přidání 1 fotky do galerie – 1 bod
Dlouhý článek (deníček, příběh, zajímavost) – 25 bodů
Střední článek (deníček, příběh, zajímavost) - 15 bodů
Krátký článek (deníček, příběh, zajímavost) - 8 bodů
Nový odkaz – 5 bodů

Potkano-body za fotky se zapisují k vašemu jménu přímo (ihned po vložení fotky), ostatní body jsou připsány off-line. Potkanky si vyhrazují právo rozhodnout o počtu připsaných potkano-bodů pro každý jednotlivý případ.

Body si je možné zkontrolovat v seznamu uživatelů (přístupný pouze pro přihlášené uživatele).

Každý poslední den v měsíci budou součty vašich bodů překontrolovány. První tři, kteří zároveň dosáhnou počtu 100 bodů za celý měsíc, budou upozorněni na svůj e-mail a musí se do 14-ti dnů přihlásit o cenu. Po vyzvednutí ceny od Potkanek se váš kredit potkano-bodů sníží o již zmíněných 100 bodů. Ostatní pokračují v novém měsíci se získanými body.

Potkanky si vyhrazují právo zaslané příspěvky redakčně upravit, popřípadě neuveřejnit nebo ze stránek stáhnout, pokud by obsahovaly reklamu, odporovaly dobrým mravům nebo se netýkaly tématu stránek.


© 2005-2019 Potkanky.wz.cz. Všechna práva vyhrazena. | Webdesign Modrý kocouř.cz | Pískněte nám